top of page
P2230077lr.jpg
Pro děti

Kurz pro začátečníky a mírně pokročilé 

P2230361lr.jpg
Pro dospělé 

Kurzy pro všechny nad 18 let

Kurzy bruslení pořádáme již několik let s tím, že je rozdělujeme na Kurz bruslení pro děti a Kurz bruslení pro dospělé. 


Jednotlivé kurzy pak dělíme ještě podle úrovně dovedností na kurz pro začátečníky a pokročilé tak, abychom dbali na potřeby a zkušenosti jednotivých účastníků kurzu. 
 

Počet míst na kurzech bruslení je omezený a to díky ledové ploše. Dbáme totiž na to, aby měli jednotliví účastníci dostatek prostoru pro trénování jednotlivých prvků, které se na kurzu učí.
 

Kurzy bruslení v Praze pořádáme vždy 2x do roka. Na každé pololetí jeden kurz pro děti i dospělé. Přihlášku na kurzy můžete podat online nebo vytisknout a podat osobně v kanceláři USK Praha. V takovém případě doporučujeme telefonický kontakt s ověřením, že bude v danou dobu kancelář otevřena.
 

Do již rozběhlých kurzů není možné příjmat nové účastníky. Je potřeba počkat na začátek nového kurzu. V případě vyčerpaných míst je možné zaslat nám Vaše kontaktní údaje (formulář se nachází na linku s online přihláškou ve chvíli, kdy je kurz již plně obsazen) a my Vás budeme ve chvíli otevírání nového kurzu kontaktovat.
 

Před přihlášením si prosím přečtěte také pravidla kurzu. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste s nimi srozumněni a dáváte odesláním jejich souhlas.

Registrace

Chcete-li se registrovat, věnujte prosím chvíli času vyplnění údajů níže.

bottom of page