Leden plný závodů

V lednu na Mistrovství Evropy v Ostravě Českou republiku reprezentovali i závodnice a závodník našeho oddílu.

Významné a krásné 7. místo získala v kategorii sportovních dvojic mladá sportovní dvojice Anna Dušková a Martin Bidař (ČB) pod vedením p. trenérky Evy Horklové.

V kategorii tanečních párů nastoupila  Nicole Kuzmich a Alexandr Sinicyn.  Mladí tanečníci se bohužel nekvalifikovali do volných jízd a obsadili 26. místo.

Gratulujeme jim k prvním úspěchům v seniorské kategorii.

Konaly se dva závody v rámci Českého poháru.

Na závodě v Hradci Králové startovalo celkem  14 našich sportovců.

V kategorie juniorek  se nejlépe z našich závodnic umístila Kristína Šroubková na 9. místě.

Kategorie žaček – 1. místo – Denisa Cimlová a 3. místo - Kateřina Fričová

Kategorie mladší žáci – 1. místo – Filip Blaas

Kategorie mladší žačky – 2. místo – Tereza Hašlarová, 3. místo – Eliška Žáková

Umístění dalších našich závodníků najdete na stránkách ČKS.

Na závodě v Uherském Brodu startovalo také celkem  14 našich sportovců.

Kategorie juniorek  – 1. místo Dahyun Ko a 2. místo – Elizabeth Harsh

Kategorie žaček  – 3. místo – Mariya Dusha

Kategorie mladší žačky  - nejlépe se z našich závodnic na 4. místě umístila Kateřina Sýkorová

V poháru ČKS A a B, na závodech v Lounech se v kategorii nejmladší žačky A na 3. místě umístila Amy

Strončak a v kategorii nejmladší žačky B zlato získala Eliška Benešová. V kategorii nováčci 3. místo obsadila Natálie Šléglová.

Dalším silně obsazeným závodem byl závod v Liberci. Zde startovalo 15 našich závodnic.

Zlato v kategorii mladších žaček A získala Kateřina Sýkorová, 3. místo obsadila Barbora Zelená a v kategorii mladších žaček B zlatou medaili vybojovala Julie Doktorová. Na druhém místě se v kategorii nejmladších žaček umístila Natálie Blaasová. V kategorii Adult3. místo obsadila Pavla

Čadilová.

Závod v Mladé Boleslavi byl úspěšný pro Julii Doktorovou, která v kategorii mladší žačky B obsadila 3. místo, pro Čeňka Potužníka, který v kategorii nejmladší žáci obsadil 2. místo. V kategorii nováčci se na 2. místě umístila Natálie Šléglová a v kategorii Adult B zlato získala Pavla Čadilová a stříbro Věra Hroudová.

Na závody v Tachově vyrazily pouze dvě naše závodnice z kategorie nejmladší žačky.  4. místo obsadila Sofie Hogenová a za ní na 5.místě se umístila Anstasia Nikolaeva Zonn.

Všem závodníkům a závodnicím gratulujeme.