top of page
Vyhledat

Mezinárodní závody Olomouc - 1. a 2. místo pro USK Praha

Minulý víkend se naše taneční páry pod vedením trenérů Karolíny Procházkové a Matěje Nováka zúčastnily 26. ročníku Memoriálu Pavla Romana. V kategorii advance novice obsadili sourozenci Blaasovi 2. místo a v kategorii basic novice nečekaně zvítězil pár Cachová/Brom. Z hlediště je podporovali další bruslaři našeho klubu - Anna Skřivánková a Jáchym Novák.

Děkujeme oběma párům za skvělou reprezentaci našeho klubu.
88 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

❗️ KRASO BAZÁREK ❗️

Pozor, pozor ! Máme tu pro vás nově připravený KRASO BAZÁREK ! Bazárek s různými krasobruslařskými doplňky bude probíhat na ochozu nad ledem zimního stadionu Hasa a to každý pátek od 13 do 19 hodin, d

KURZY KRASOBRUSLENÍ - Důležité info ‼️

Drazí bruslaři, léto se blíží ke konci a nám začne nová sezóna. S ní i kurzy krasobruslení. Začínáme v pátek 8.9 od 17.30 - děti. V neděli 10.9. v 17.45 - dospěláci a mládež a 18.35 - dospělí. ❗️Máme

Comments


bottom of page