Informace pro všechny účastníky Kurzu bruslení! 

 

Sezóna 2019/2020:
 

začátek nedělních kurzů bruslení: 1.9.2019

začátek pátečních kurzů bruslení: 6.9.2019

Máme pár posledních volných míst!! V případě zájmu vyplňte a odešlete přihlášku!

Pokud si přejete být informováni o startu přihlášek na kurzy bruslení, přihlaste se k odběru novinek a budeme vás informovat.

USK Praha pořádá kurzy bruslení 

Kurzy bruslení pořádáme již několik let s tím, že je rozdělujeme na Kurz bruslení pro děti a Kurz bruslení pro dospělé. Jednotlivé kurzy pak dělíme ještě podle úrovně dovedností na kurz pro začátečníky a pokročilé tak, abychom dbali na potřeby a zkušenosti jednotivých účastníků kurzu. 
 

Počet míst na kurzech bruslení je omezený a to díky ledové ploše. Dbáme totiž na to, aby měli jednotliví účastníci dostatek prostoru pro trénování jednotlivých prvků, které se na kurzu učí.
 

Kurzy bruslení v Praze pořádáme vždy 2x do roka. Na každé pololetí jeden kurz pro děti i dospělé. Přihlášku na kurzy můžete podat online nebo vytisknout a podat osobně v kanceláři USK Praha. V takovém případě doporučujeme telefonický kontakt s ověřením, že bude v danou dobu kancelář otevřena.
 

Do již rozběhlých kurzů není možné příjmat nové účastníky. Je potřeba počkat na začátek nového kurzu. V případě vyčerpaných míst je možné zaslat nám Vaše kontaktní údaje (formulář se nachází na linku s online přihláškou ve chvíli, kdy je kurz již plně obsazen) a my Vás budeme ve chvíli otevírání nového kurzu kontaktovat.
 

Před přihlášením si prosím přečtěte také pravidla kurzu. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste s nimi srozumněni a dáváte odesláním jejich souhlas.

USK Praha, Sámova 1, Praha 10, Vršovice

kraso.usk@gmail.com

 

Tel: 736 772 897 Ing. Dagmar Tůmová

 

Otevírací hodiny kanceláře:

út 13:00-18:00

pá 15:30-18:30

ne 17:30-19:30

Zajímá vás, co se u nás děje? Přihlaste se k odběru novinek!

© 2018 with ♥ by USK Praha